Kavan Jan (Zlín 1947)
Hry I, signováno a datováno dole uprostřed tužkou J. Kavan 89, dole uprostřed číslováno a popsáno tužkou 54/80 Hry I, lept a akvatinta/papír, 62,5 x 49 cm (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Kavan Jan (Zlín 1947)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |